Prohost

Rapid SSL Ürünleri

E-Posta sunucularımız sadece sizin alan adlarınıza özel, sizin ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılır. Web sitenizi başka firmada barındırsanız bile e-postalarınız için firmamızdan hosting hizmeti alabilirsiniz.Rapid SSL

45.00+KDV / YIL

 • Alan Adı Doğrulama
 • Site Mühürü
 • 128/256 BIT Şifreleme
 • 1 günde teslim
 • 99.9% Tarayıcı Uyumluluğu
 • En ucuz SSL sertifikası

Rapid SSL Wildcard

330.00+KDV / YIL

 • Alan Adı Doğrulama
 • Site Mühürü
 • 128/256 BIT Şifreleme
 • 1 günde teslim
 • 99.9% Tarayıcı Uyumluluğu
 • Subdomain Desteği

RapidSSL

RapidSSL sertifikaları "Equifax Secure Global eBusiness CA-1" Sertifika Otoritesi Kök sertifikası özel anahtarı ile imzalanmaktadır. Bu sertifika bütün mevcut işletim sistemlerinin sertifika deposunda bulunduğundan comodo ve benzeri diğer bazı sağlayıcılardaki gibi ara güven otoritelerinin sertifikalarının işletim sistemine kurulmasına gerek yoktur. Tek kök sertifikadır.

Tüm RapidSSL sertifikaları ilk 7 gün boyunca kurulum hatalarından oluşabilecek kayıplara karşı sigortalıdır, bu tip bir durumda kontrol panelinizden otomatik olarak sertifikanızı yeniden üretebilirsiniz. SSL Seltifikalarında para iadesi yapılmamaktadır.

Rapid SSL tek bir alan adı için geçerlidir. Örnek: www.siteniz.com adresi için aldığınız SSL, mail.siteniz.com adresi için geçerli olamaz.


RapidSSL Wildcard

Wildcard sertifikalar *.siteniz.com şeklinde sınırsız sayıda subdomain için tek bir sertifika ile güvenli iletişim ihtiyacını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Örnek olarak tek bir wildcard sertifika ile www.siteniz.com, bayi1.siteniz.com , bayi2.siteniz.com, webmail.siteniz.com .... adreslerinin tümünün korunması mümkündür.

RapidSSL Wildcard başlangıç seviyesindeki birden çok sub domain için iletişim ihtiyacı gerektiren ancak prestij ve yüksek seviyede güven gerektirmeyen diğer tüm uygulamalar için en hızlı ve en ekonomik çözümdür.

Bir Verisign Markası olan RapidSSL Wildcard bütün bankalarla %100 uyumlu olan Rapid SSL Wildcard Sertifika teslim süresi ortalama olarak 1 gün sürmekte ve hiçbir belge gerektirmemektedir. RapidSSL Wilcard ile birlikte statik site mührü ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

RapidSSL Wildcard diğer tüm SSL Sertifikaları gibi x509 ve PKCS standartlarına uygundur. 1024 bit anahtarlı asimetrik (RSA) ve istemcinin gücü oranında 256 bit'e kadar simetrik (RC4, AES) anahtar kullanarak şifreleme yapmaktadır.

RapidSSL Wildcard sertifikaları "Equifax Secure Global eBusiness CA-1" Sertifika Otoritesi Kök sertifikası özel anahtarı ile imzalanmaktadır. Bu sertifika bütün mevcut işletim sistemlerinin sertifika deposunda bulunduğundan comodo ve benzeri diğer bazı sağlayıcılardaki gibi ara güven otoritelerinin sertifikalarının işletim sistemine kurulmasına gerek yoktur. Tek kök sertifikadır.

Tüm RapidSSL Wildcard sertifikaları ilk 7 gün boyunca kurulum hatalarından oluşabilecek kayıplara karşı sigortalıdır, bu tip bir durumda kontrol panelinizden otomatik olarak sertifikanızı yeniden üretebilirsiniz. SSL Seltifikalarında para iadesi yapılmamaktadır.